Apie Mane

Sveikas, skaitytojau! – arba, kaip šiais polieklektiškais laikais labiau įprasta sakyti: “ ‘Sup, dawg? “ Sveikinu Tave ne šiaip su sėkmingu rytinės sveikatos pataisymu prieš išeinant į Anoniminių Alkoholikų grupę – sveikinu Tave įžengus į mano šventyklą.

Mano vardas – Adomas, esu 12-os klasės mokinys vienoje džiugiai pagarsėjusioje Kauno mokykloje. Nežinau, kaip visą tai įsipina į Tavo laisvos valios nebuvimo sampratą, bet nuo pat vaikystės svajojau studijuoti kompiuterių mokslus. Net ne programavimą, o būtent kompiuterių mokslus. Iš kur tas noras – nežinau, galbūt kokios dvasios jį man įpūtė dar tais laikais, kai švelniai su tyvuliavau motinos įsčiose.

Ką bendro turi mano domėjimasis kompiuteriais su šiuo tinklaraščiu? Na, kad ir pavadinimo kilmę paaiškinančią istoriją. Net neabejoju, kad pats puikiai susigaudei, jog “MySQool“ kilęs iš “school“ ir “MySQool“ kraujomaišos. MySQL – tai tokia darbo su duomenų bazėmis programėlė, su kuria susidūriau būdamas 11-os ar 12-os metų.

Apie ką šis tinklaraštis? O gi apie viską – jei tiksliau, apie viską, kas vyksta mano gyvenime nuo 8:00 val. iki ~15:30 val. Tai – laikas, kurį praleidžiu mokykloje. Tai – vienas linksmiausių mano paros metų. Kviečiu į jį pasinerti atvira širdimi ir be jokių išankstinių nuostatų. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s